Witamy w strefie pacjenta!

Właśnie zawitałeś do wirtualnego gabinetu, w którym nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Tylko u nas profesjonalni dietetycy ułożą dla Ciebie program zdrowego odżywiania, dostosowany do Twoich potrzeb i trybu życia.

Specjaliści DietetycyOnline

Witamy w serwisie DietetycyOnline.pl!

Witamy w serwisie DietetycyOnline.pl!

W serwisie uzyskasz najlepsze porady od ekspertów oraz dowiesz się wszystkiego o dietach i zdrowym stylu życia. Znajdziesz mnóstwo artykułów na temat odżywiania, porad, ciekawostek oraz przepisów na pyszne potrawy i desery.

Zapraszamy!

Wyróżnia nas subiektywny proces konsultacji – dopasowujemy się do Twoich wymagań i potrzeb, biorąc pod uwagę Twoje nawyki i problemy. Ekspert przyjrzy się Twoim wynikom badań, zanalizuje tryb żywienia i oceni predyspozycje zdrowotne. Jest to całkowicie nowatorska i komfortowa dla Ciebie forma wsparcia w zakresie dietetyki. Zapraszamy do bezpłatnej analizy nawyków żywieniowych, która dostarczy Ci wiedzy o sobie samym!

Krok 1

Aby skorzystać z usług: chat, email, call back należy się zarejestrować. Patrz poniżej Krok 2. Usługi: 700, SMSCHAT nie wymagają rejestracji i można z nich skorzystać bez logowania.

Krok 2

Poniższa ilustracja przedstawia, jak należy się zarejestrować. Wypełnij formularz rejestracyjny dla nowego użytkownika. Proszę pamiętąć, aby podać poprawny adres emial na który zostanie wysłane hasło do konta:

Formularz

Krok 3

Po rejestracji należy się zalogować przy pomocy loginu i hasła z e-maila.

Logowanie

Następnie należy doładować konto, klikając przycisk "Doładuj konto" w menu profilowym z lewej strony:

Doladuj2

Informacje dotyczące korzystania z serwisu

Informacje dotyczące korzystania z serwisu


Formy kontaktu

Zalogowani użytkownicy mogą korzystać z kilku form kontaktu z dietetykami: mail, chat, telefon (call back), 700, sms chat.

TELEFON (callback)

Usługa dostępna również dla klientów z zagranicy.

 • Po uprzednim doładowaniu konta na DietetycyOnline.pl zamawiasz usługę Call Back, po czym wybrany ekspert oddzwania na podany przez Ciebie w formularzu rejestracyjnym numer.
 • Rozmowa zostanie przerwana po skończonym limicie czasowym, który obliczany jest na podstawie liczby punktów na Twoim koncie, zależnym od kosztów usługi eksperta.
 • Jeśli rozmowa zostanie przerwana przed skończeniem limitu czasowego, niewykorzystane punkty zostaną na Twoim koncie DietetycyOnline.pl.

E-MAIL

Usługa dostępna rówineż dla klientów z zagranicy.

 • Wybierając ten kanał komunikacji, wysyłasz zapytanie do wybranego przez Ciebie eksperta o wycenę problemu.
 • Ekspert, przyjmując zgłoszenie, w odpowiedzi na zapytanie musi podać wycenę problemu w punktach oraz krótki opis, co będzie zawierała odpowiedź.
 • Jeśli wyrażasz zgodę na wycenę, jaką zaproponował ekspert, to odpowiednia liczba punktów przechodzi z Twojego konta do próbnej puli.
 • Po otrzymaniu porady od eksperta odpowiednia liczba punktów przechodzi z Twojego konta do eksperta.
 • Odpowiedź jest widoczna zarówno w Twoim panelu, jak i eksperta.
 • Ekspert w profilu podaje sugerowaną cenę w punktach za poradę poprzez email. Ta cena może być większa lub mniejsza w zależności problemu.

CHAT

Usługa dostępna rówineż dla klientów z zagranicy.

 • Poprzez ten kanał możesz rozmawiać z ekspertem na chacie na żywo.
 • Po uprzednim doładowaniu konta na DietetycyOnline.pl wybierasz eksperta, który obsługuje opcję chat i rozpoczyna chat na żywo.
 • Jeśli wyrażasz zgodę na wycenę, jaką zaproponował ekspert, to odpowiednia liczba punktów przechodzi z Twojego konta do próbnej puli.
 • Rozmowa zostanie przerwana po skończonym limicie czasowym, który obliczany jest na podstawie liczby punktów na Twoim koncie, zależnym od kosztów usługi eksperta.
 • Jeśli rozmowa zostanie przerwana przed skończeniem limitu czasowego, niewykorzystane punkty zostaną na Twoim koncie DietetycyOnline.pl.

SMS CHAT

SMS-CHAT z ekspertem nie wymaga zakładania konta na DietetycyOnline.pl, wystarczy telefon komórkowy.

 • Po wybraniu opcji SMS CHAT oraz eksperta online w panelu wyświetla się numer o podwyższonej opłacie, jednakowej dla wszystkich użytkowników bez względu na to, z usług jakiego operatora korzystają i jaki mają plan taryfowy.
 • Na podany numer należy wysłać sms z podanym w panelu znacznikiem (indywidualnym dla każdego eksperta) oraz treść pytania do eksperta.
 • Odpowiedź od eksperta zostanie przesłania również w postaci wiadomości SMS na numer, z którego zostało wysłane pytanie.

700

Ta forma kontaktu z ekspertem nie wymaga zakładania konta na DietetycyOnline.pl, wystarczy telefon stacjonarny bądź komórkowy.

 • Po wybraniu opcji 700 oraz eksperta online w panelu wyświetla się numer o podwyższonej opłacie od standardowej.
 • Po wybraniu numeru na telefonie zostajesz połączony na żywo z wybranym przez siebie ekspertem.

Jak sprawdzić, czy dietetyk jest dostępny?

W profilu każdego dietetyka znajdują się informacje o dostępności eksperta, czyli grafik i status. Grafik określa dyspozycyjność dietetyka. Status online (zielona kropka) oznacza, że dietetyk jest dostępny na stronie, offline (szara kropka) – dietetyk jest niedostępny.

Poniżej statusu znajduje się liczba odwiedzin i średnia ocen internautów danego dietetyka.

Dostepny

Abonamenty

Abonamenty

Dzięki usłudze abonamenty masz dostep do darmowej konsultacji u wybranego dietetyka poprzez darmowy chat w okresie trwania abonamentu, ponadto w każdym abonamencie jest wliczona dieta określona w opisie abonamentu.

Dostępne abonamenty:

 • Darmowa konsultacja przez 30 dni i tygodniowa dieta, koszt: 99
 • Darmowa konsultacja przez 90 dni i 3-tygodniowa dieta, koszt: 297
 • Darmowa konsultacja przez 180 dni i 5 tygodniowa dieta, koszt: 550

Co Ci oferujemy?

Co Ci oferujemy?

 • BEZPŁATNA ANALIZA NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH Możesz dokonać bezpłatnej analizy nawyków żywieniowych, która pozwoli wstępnie ocenić Twój tryb życia i przyzwyczajenia dietetyczne. Analiza jest formą zapoznania się użytkownika ze swoimi nawykami, dietetyk nie ma do niej wglądu.
 • TWÓJ PROFIL Po zarejestrowaniu się w serwisie uzupełniasz swój profil – dodajesz zdjęcie i swój opis. Po lewej stronie znajdziesz kartę zdrowia i ankietę, które wypełniasz – pamiętaj, są to cenne informacje dla Twojego dietetyka.
  Karta zdrowia będzie źródłem informacji dla dietetyka o Twoim stanie zdrowia, a ankieta dostarczy mu wiedzy o Twoim trybie życia i nawykach żywieniowych. Rzetelne wypełnienie ankiety pomoże dietetykowi w dobraniu indywidualnej dla Ciebie diety.
 • MOŻESZ ZAMIESZCZAĆ SAMODZIELNIE ARTYKUŁY I PRZEPISY NA STRONĘ Materiały dodane przez Ciebie będą zamieszczane na portalu po weryfikacji. W menu znajduje się także opcja "Doładuj konto" oraz "Ulubieni dietetycy". W profilu wybierasz rodzaj usług, z których chcesz korzystać, by konsultować się z dietetykiem. Dokonujesz oceny działań dietetyka, którego wybrałeś w skali od 1 do 5 tylko przy opcjach: chat, e-mail i call back. Wystawiając ocenę, dodajesz również opinię o danym dietetyku.
 • ARTYKUŁY, PORADY, CIEKAWOSTKI Na naszej stronie możesz znaleźć wiele ciekawych, przydatnych informacji – artykuły i porady pisane przez ekspertów z zakresu żywienia człowieka, ciekawostki dietetyczne oraz przepisy kulinarne dietetyków i innych użytkowników.
 • SŁOWNIK, WSKAŹNIKI MASY CIAŁA, TABELE KALORYCZNE Strona dietetycyonline.pl zawiera ponadto wiele innych opcji – zajrzyj do słownika, w którym znajdziesz mnóstwo haseł związanych z dietetyką oraz zdrowiem – dowiedz się o tym, o czym jeszcze nie wiesz, przeczytaj o zasadach zdrowego odżywiania oraz oblicz swoją masę ciała według wskazań ekspertów. Możesz również zapoznać się z tabelami kaloryczności produktów i czasem potrzebnym na spalenie ich konkretnej ilości.
 • FORUM Zapraszamy również do zajrzenia na forum i aktywnego zabierania głosu w dyskusjach. Tam wymienisz się opiniami i wątpliwościami z innymi użytkownikami oraz znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań. Zachęcamy do zakładania nowych tematów – forum służy użytkownikom i jest dla nich miejscem wirtualnego spotkania.
 • JAK WYSTAWIĆ DIETETYKOWI KOMENTARZ? Komentarz mogą wystawić użytkownicy, którzy są zarejestrowani na portalu i skorzystali z usługi chat, mail i call back. Komentarz wystawiasz, klikając w swoim menu w zakładkę KOMENTARZ.
 • JAK ZAAKCEPTOWAĆ WYCENIONEGO MAILA? Aby zaakceptować maila, należy przejść na swój profil na górze strony, następnie do zakładki E-mail po lewej i Niezaakceptowane, następnie kliknąć Szczegóły i pojawi się strona z przyciskiem Zaakceptuj oraz polem do wpisania, jeśli ekspert wymaga podania np. dodatkowych informacji itp. oraz można wgrać zdjęcie jeśli wymaga. Proszę uważnie przeczytać linijkę, czego wymaga dietetyk, aby odpowiedzieć na maila - "Opis co zawiera wycena". Opcja "Doładuj konto" znajduje się w profilu w menu po lewej stronie.
 • JAK OTRZYMAĆ DIETĘ? Dietę można tylko i wyłącznie zamówić poprzez usługę mail. Zamówioną dietę otrzymasz po zaakceptowaniu wycenionego maila. Maila możesz zaakceptować, jeśli posiadasz wystarczającą liczbę punktów na swoim koncie. Treść diety otrzymasz w odpowiedzi od eksperta. Wejdź w zakładkę MÓJ PROFIL, następnie na usługę MAIL. Potem w szczegóły w zrealizowanego maila i tam będzie plik do pobrania z dietą.

Formy płatności

Formy płatności

Użytkownicy portalu www.dietetycyonline.pl mają również szeroki wybór form płatności za usługi:

KOD SMS

MetodaKwotaPunkty
SMS 3 zł (3.69 brutto) 184
SMS 4 zł (4.92 brutto) 246
SMS 6 zł (7.38 brutto) 307
SMS 9 zł (11.07 brutto) 369
SMS 19 zł (23.37 brutto) 1168
SMS 25 zł (30.75 brutto) 1537

TELEPŁATNOŚĆ

MetodaKwotaPunkty
TELEPŁATNOŚCI 10.15 zł (12.48 brutto) 800
METODAKWOTAPUNKTY
PRZELEW10 zł1000 pkt
PRZELEW20 zł2000 pkt
PRZELEW50 zł5000 pkt
PRZELEW100 zł10000 pkt
PRZELEWX złX*100 pkt

PRZELEW ONLINE

Aby doładować swoje konto poprzez system płatności, musisz się zalogować. Przy szybkim przelewie pobierana jest prowizja 5%. Możliwe jest doładowanie:

Doladuj

Reklamacje i uwagi

Reklamacje i uwagi

Reklamacje w sprawach związanych z korzystaniem z Serwisu oraz płatności można składać na adres siedziby właściciela serwisu:

Free-Pro Sp. z o.o.
al. Wyścigowa 6,
02-681 Warszawa

Free-Pro rozpatruje reklamacje w terminie 14 dni od otrzymania reklamacji.
Problemy techniczne należy zgłaszać na adres tech@dietetycyonline.pl

Facebook

Facebook

Zachęcamy do zamieszczania w serwisie swoich przepisów kulinarnych. Podziel się swoimi pysznościami! Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu na Facebook’u! Znajdziesz tu najlepsze artykuły dietetyków oraz znakomite przepisy ekspertów. Dowiesz się o zmianach w serwisie i uzyskasz wiele przydatnych informacji.

Dowiedź się pierwszy co nowego na DietetycyOnline.pl!

Facebook

Newsletter

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter!
Bądź zawsze na bieżąco z naszymi przepisami i poradami.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.