Program partnerski

Dietetycyonline.pl >> Program partnerski
 

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do przystąpienia do programu partnerskiego z portalem DietetycyOnline.pl, którego właścicielem jest firma QiwiNet.

Dlaczego warto z nami współpracować?

DietetycyOnline.pl jest serwisem bardzo zaangażowanym w problematykę odżywiania i zdrowego stylu życia, a jego największym atutem jest duża aktywność użytkowników oraz profesjonalni dietetycy, którzy służą im radą.

Co nas wyróżnia?

Coś, czego jeszcze nie było – indywidualne porady online. Najistotniejsze jest dla nas subiektywne podejście do tematyki odżywiania – każdy, kto potrzebuje porady, trafia pod opiekę wybranego przez siebie dietetyka. Wyróżnia nas fakt, że eksperci są profesjonalistami z doświadczeniem, a my umożliwiamy użytkownikom wiele form kontaktu: można skonsultować się telefonicznie, mailowo, przez sms i chat.

Nasi dietetycy

Portal tworzy ponad 30 wykwalifikowanych ekspertów od zasad żywienia człowieka. Stale przybywają do zespołu kolejni dietetycy pragnący dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Chcą służyć innym radą i wsparciem, a do zawodu podchodzą z wyjątkową pasją i entuzjazmem.

Nasi klienci

Istnieje możliwość oceny działań i konsultacji dietetyka. Klient może go polecić innym lub zmienić. Klienci korzystają z wielu narzędzi i opcji, które gwarantuje im portal, m.in. z bezpłatnej analizy żywieniowej i forum, dlatego DietetycyOnline.pl cieszą się dynamicznie rosnącym zainteresowaniem.

Na czym zarabiasz w programie partnerskim dietetycyonline.pl?

  1. Otrzymujesz udział procentowy za każde doładowanie przekierowane z Twojej strony internetowej za pośrednictwem bannera klienta.
  2. Otrzymujesz udział procentowy z dostępnych na dietetycyonline.pl usług premium (SMS i numery 700/708)

Jak przystąpić do programu partnerskiego?

Program partnerski portalu dietetycyonline.pl jest realizowany przez program afiliacyjny zarob.pl, gdzie dostępne są narzędzia do generowania bannerów i linków tekstowych, które można umieścić na własnej stronie oraz gotowe szablony do wysyłki mailingu.

Wynagrodzenie z tytułu programu partnerskiego będzie otrzymywane zarówno za udział procentowy z doładowań poleconych klientów, jak i z usług sms chat i 700/708 (każdy promujący serwis będzie miał indywidualny numer 700/708 oraz prefiks na sms chat). Minimalna wypłata to 100zł.

Zasada działania programu partnerskiego jest następująca:

  • Jeśli klient zarejestruje się poprzez Państwa link polecający na portalu dietetycyonline.pl, otrzymają Państwo procentowy udział z kwoty każdego doładowania.

  • Jeśli klient skorzysta z usługi SMS lub telefonu 700/708 partner otrzymuje procentowy udział wartości połączenia.

  • Nie ma limitów co do ilości poleconych klientów.
     

Programpartnerski_dolacz

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.