O nas

O nas czyli krótka informacja o naszej misji

Onasbig

Witamy w serwisie DietetycyOnline.pl - jedynym, nowoczesnym i profesjonalnym portalu, który działa na zasadzie wirtualnego gabinetu. Nasi dietetycy rozwiewają mity, służą pomocą i - co nas wyróżnia - „przyjmują” o każdej porze.

Tylko tu profesjonalni dietetycy ułożą dla Ciebie  indywidualny program zdrowego odżywiania, dostosowany do Twoich potrzeb, wymagań i trybu życia. W serwisie  uzyskasz najlepsze porady od wykwalifikowanych ekspertów oraz dowiesz się wszystkiego o dietach i zdrowym stylu życia. Ponadto znajdziesz mnóstwo fachowych artykułów na temat odżywiania, porad, ciekawostek oraz przepisów na pyszne potrawy i desery.

Serwis poświęcony dietom i zdrowemu stylowi życia skierowany jest do wszystkich, którzy chcą zasięgnąć porady od wykwalifikowanych dietetyków, podchodzących do swojego zawodu z pasją. Zaletą portalu jest indywidualna współpraca eksperta z użytkownikiem. Gdy chcesz zmienić swój tryb życia, uporać się z problemami zdrowotnymi, czy po prostu potrzebujesz porady, wybierasz spośród kilkudziesięciu specjalistów tego, który najbardziej Ci odpowiada. Ten wówczas, oceniając Twoje predyspozycje, zakłada „dziennik” i opracowuje program żywienia dostosowany do Twoich wymagań i stylu życia.

Pomoc dietetyka ma szeroki zakres. Oprócz brania pod lupę Twoich nawyków i nałogów, ekspert od zasad żywienia może nawet analizować wyniki przesyłanych mu badań. Specjaliści są praktycznie cały czas dostępni - można porozumiewać się z nimi telefonicznie, na chacie, poprzez sms i mail. Możesz ocenić swojego dietetyka i polecić innym, a także sprawdzić, ilu „pacjentom” pomagał.

Serwis zawiera wiele praktycznych informacji dla osób zainteresowanych tematyką odżywiania - m.in. tabele kaloryczne produktów i czas potrzebny na spalenie liczby kalorii (np. ile trzeba spacerować lub jeździć rowerem, by spalić budyń waniliowy). Możesz obliczyć masę ciała według wskazań i opinii specjalistów. Zapraszamy także do zajrzenia na forum, które służy wymianie opinii między dietetykami i użytkownikami.

Interaktywny gabinet specjalistów DietetycyOnline.pl jest nowoczesną formą pomocy w dziedzinie odżywiania. Uznanie zdobywa mobilność i wygoda w zakresie komunikowania się, a ideą portalu jest wyjście naprzeciw Twoim potrzebom.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!  

 

Redakcja DietetycyOnline.pl

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.