Ocena:
Średnia ocen: 0
Ilośc odwiedzin: 7316

Magdalena Dobrzyńska

Status: offline

Języki: POLSKI  
Specjalizacje: Cukrzyca, Odchudzanie, Żywienie dzieci, Żywienie kobiet w ciąży i karmiących, Żywienie w chorobach układu krążenia, Żywienie w chorobach układu pokarmowego, Żywienie w sporcie
Data rejestracji doradcy: 2012-03-09
Ostatnio online: 2015-04-27 21:04

Skontaktuj się z tym specjalistą

Pozwól mi pomóc sobie i zadbaj o własne zdrowie i dobre samopoczucie.

Dieta to nie odmawianie sobie przyjemności jedzenia i ograniczanie się do spożywania mdłych, niesmacznych posiłków. Dieta to sposób odżywiania indywidualnie dopasowany do potrzeb każdego człowieka, upodobań kulinarnych oraz planu dnia. To także przyjemność z jedzenia produktów wysokiej jakości (mylnie uważanych często za drogie), smacznie przyrządzonych i apetycznie podanych, a zarazem zdrowych i bogatych we wszystkie niezbędne składniki pokarmowe. To świadomość tego, co jemy.

Dietetyk to nie przerażający lekarz, do którego boimy się zgłosić. To przede wszystkim profesjonalny specjalista, który bez bólu zmieni Twoje nawyki żywieniowe. To przede wszystkim godny zaufania przyjaciel do którego zawsze możesz zgłosić się po pomoc i niezastąpiony motywator w osiągnięciu zamierzonego celu.

Często nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, jakie oczywiste błędy żywieniowe popełniamy i jak łatwo jest je naprawić. Cudów nie ma, nie ma też diety cud, pozwalającej na zgubienie 15 kg w miesiąc bez wyniszczenia naszego organizmu i efektu jo-jo. Kluczem do sukcesu jest racjonalne odżywianie połączone z aktywnością fizyczną. To naprawdę zdrowe i przyjemne


Jestem absolwentką Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie oraz Dietetyki i Planowania Żywienia na Wyższej Szkole Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie. Wiedza zdobyta przeze mnie podczas nauki na obydwu tych kierunkach stanowi idealne połączenie-posiadam wiedzę z zakresu pozyskiwania, utrwalania, przetwarzania i oceny surowców żywnościowych, technologii produkcji potraw i higieny żywienia człowieka w połączeniu z oceną jakości, wartości zdrowotnych i odżywczych produktów oraz ich wpływu na ludzki organizm w zależności od wieku, płci, trybu życia i stanu zdrowia. 

Zajmuję się konsultacjami żywieniowymi, układaniem indywidualnych planów żywieniowych dostosowanych do Twoich potrzeb.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy,

Magdalena Dobrzyńska

Grafik

Pon. 8-24
Wt. 8-24
Śr. 8-24
Czw. 8-24
Pt. 8-24
Sob. 8-24
Niedz. 8-22

Opinie (0) Strzalka_d

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Darmowa_analiza_2
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.