Ocena:
Średnia ocen: 0
Ilośc odwiedzin: 7780

Magdalena Leonkiewicz

Status: offline

Języki: POLSKI   NIEMIECKI   ROSYJSKI  
Specjalizacje: Cukrzyca, Odchudzanie, Żywienie dzieci, Żywienie kobiet w ciąży i karmiących, Żywienie w chorobach układu krążenia, Żywienie w chorobach układu pokarmowego, Żywienie w sporcie
Data rejestracji doradcy: 2012-01-27
Ostatnio online: 2014-10-22 14:10

Skontaktuj się z tym specjalistą

ZAPRASZAM NA KONSULTACJE DO CENTRUM MEDYCZNEGO "ZDROWIE" przy ul. KLESZCZOWEJ 3A w WARSZAWIE

Witam serdecznie,
jestem dietetykiem z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyłam studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku   dietetyka, podczas których nabierałam doświadczenia w zawodzie praktykując w poradniach i szpitalach warszawskich m.in. Szpitalu Bielańskim, Szpitalu Czerniakowskim, Poradni Diabetologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim. Po studiach pracowałam jako dietetyk w Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Specyfika zawodu dietetyka polega na tym, że musi on stale pogłębiać swoją wiedzę. Dlatego też w ramach rozwoju swoich zainteresowań uczestniczyłam w Studiach Podyplomowych w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie, aby zdobyć dodatkową wiedzę na temat odżywiania ludzi aktywnych fizycznie. Biorę również udział w szkoleniach i konferencjach o tematyce żywieniowej.

Od pewnego czasu współpracuję z salonem kosmetycznym i klubem fitness udzielając porad dietetycznych i zdobywając doświadczenie w pracy z pacjentem, która daje mi ogromną satysfakcję oraz z portalem internetowym, pisząc artykuły o tematyce dietetycznej.

Zapraszam na konsultacje wszystkie osoby, które borykają się z problemem żywieniowym. Postaram się rozwiać wszystkie wątpliwości!

 


 

Grafik

Pon. 10-18
Wt. 10-18
Śr. 10-18
Czw. 10-18
Pt. 10-18
Sob. 10-15
Niedz.

Opinie (0) Strzalka_d

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Darmowa_analiza_2
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.