Ocena:
Średnia ocen: 5
Ilośc odwiedzin: 18241

Ewa Tkaczyk

Status: offline

Języki: POLSKI   ANGIELSKI  
Specjalizacje: Cukrzyca, Odchudzanie, Żywienie w chorobach układu krążenia, Żywienie w chorobach układu pokarmowego
Data rejestracji doradcy: 2012-01-09
Ostatnio online: 2017-12-15 15:12

Skontaktuj się z tym specjalistą

Witam,

jestem absolwentką Wydziału Technologii Żywności Uniwesytetu Rolniczego w Krakowie. Ukończyłam studia inżynierskie na specjalności Żywienie Człowieka z dietetyką. W swojej pracy inżynierskiej zajmowałam sie tematyką suplementów diety.

Obecnie ukończyłam studia drugiego stopnia na tym samym wydziale. W swojej pracy magisterskiej badałam miażdżycę tętnic wieńcowych i wpływ diety na to schorzenie.Ponadto ukończyłam prestiżowy kurs z zakresu HACCP, ISO 9000 oraz GHP/ GMP, z ktorego wyniosłam bardzo wiele. Znany mi jest skład produktów i technologia ich produkcji.

Dodatkowo ukończyłam naukę w studium farmaceutycznym, a zdobyta wiedza w zawodzie technika farmacji pomaga mi w zrozumieniu wielu schorzeń i daje mi wiedzę z zakresu leków. Codzienna praca z pacjentami w aptece pozwala mi na lepsze zrozumienie zagadnienia dietoterapii osób chorych przewlekle.  

Jako studentka Uniwersytetu Rolniczego miałam do czynienia z wieloma specjalistami ds żywienia. Najwięcej jednak nauczyłam się odbywając praktyki w Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II. Wiedza tam zdobyta utrwaliła we mnie przekonanie, iż każdy pacjent jest osobą indywidualną i tak należy go traktować. Posiadam dużą wiedzę na temat żywienia w określonych stanach chorobowych. Szczególnie interesuje mnie cukrzyca.

Jako dietetyk uważam, iż w każdej dziedzinie najważniejszy jest złoty środek. Dlatego dieta odchudzająca nie musi być kojarzona tylko z wyczerpującymi treningami i  głodówką:) Ważne jest aby powoli zmieniać swoje nawyki żywieniowe, gdyż czasem mała zmiana- duży efekt:)Ponadto za równie ważne uważam codzienne ćwiczenia fizyczne oraz pielęgnację ciała- one również wpływają na nasze samopoczucie:)osobiście od dłuższego czasu trenuję zumbę i spinning, co skutecznie utrzymuje moja wagę na określonym poziomie:)

 Od 8 lat zajmuję się dietetyką, nie tylko  pogłębiając wiedzę, ucząc się coraz to nowych rzeczy , ale również moim stylem życia, pamiętając o tym że szczupły znaczy zdrowy. Mój zawód zawsze będzie moją największą pasją.

Zapraszam do rozmowy,

Dietetyk

Ewa Tkaczyk

 

Grafik

Pon. 10- 20
Wt. 16-22
Śr. 10-17
Czw. -
Pt. 15-20
Sob. 10-20
Niedz. 8-15

Opinie (1) Strzalka_d

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Darmowa_analiza_2
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.