Ocena:
Średnia ocen: 0
Ilośc odwiedzin: 7419

Aleksandra Ziemska

Status: offline

Medal_braz
Języki: POLSKI   ANGIELSKI  
Specjalizacje: Odchudzanie, Żywienie dzieci, Żywienie kobiet w ciąży i karmiących, Żywienie w chorobach układu krążenia, Żywienie w chorobach układu pokarmowego, Żywienie w sporcie
Data rejestracji doradcy: 2011-11-07
Ostatnio online: 2016-01-29 07:01

Skontaktuj się z tym specjalistą

Zdrowie to nasz wybór!

Dziś wiedza na temat funkcjonowania organizmu ludzkiego jest tak duża, że korzystając z niej, możemy świadomie uchronić się przed wieloma chorobami i cieszyć się doskonałą kondycją.

Pragnę przekazać Państwu swoją wiedzę z dziedziny zdrowego odżywiania, aby dzięki zmianie złych nawyków żywieniowych mogli Państwo cieszyć się pełnią zdrowia.

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Dietetyka. Podczas studiów zdobyłam niezbędne podstawy nauki o żywieniu z zakresu dietoterapii oraz żywienia w sporcie, które jednak cały czas staram się poszerzać. Już podczas studiów zdobywałam niezbędne w pracy doświadczenie. Odbywałam liczne praktyki w placówkach służby zdrowia, instytucjach opiekuńczo-leczniczych i przedszkolach, które pozwoliły mi na zdobycie doświadczenia zarówno w żywieniu dzieci, osób dorosłych, jak i osób starszych.

Posiadam również kilkuletnie doświadczenie w pracy jako dietetyk w Centrum Dietetycznym, gdzie zajmuję się głównie prowadzeniem kuracji odchudzających. Doskonale jest mi znana problematyka związana z nadwagą i otyłością.  Na co dzień doradzam osobom walczącym z nadmiernymi kilogramami. Ponadto zajmuję się także żywieniem w chorobach układu krążenia, nadciśnieniu tętniczym oraz chorobach przewodu pokarmowego. Prowadzę także doradztwo żywieniowe dla osób z alergiami pokarmowymi. Specjalizuję się w żywieniu dzieci i młodzieży.

Serdecznie zapraszam.

Grafik

Pon. 10-18
Wt. 9-17
Śr. 10-15
Czw. 9-17
Pt. 10-18
Sob.
Niedz.

Opinie (0) Strzalka_d

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Darmowa_analiza_2
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.