Ocena:
Średnia ocen: 0
Ilośc odwiedzin: 5942

Beata Grabowska

Status: offline

Języki: POLSKI  
Specjalizacje: Cukrzyca, Odchudzanie, Żywienie dzieci, Żywienie kobiet w ciąży i karmiących, Żywienie w chorobach układu krążenia, Żywienie w chorobach układu pokarmowego, Żywienie w sporcie
Data rejestracji doradcy: 2014-11-28
Ostatnio online: 2016-01-29 11:01

Skontaktuj się z tym specjalistą

 Witam serdecznie,
Jako absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Wydziału Nauk o Żywności zdobyłam gruntowne wykształcenie z zakresu żywienia człowieka jak i samej produkcji żywności. Realizacja doktoratu ze specjalizacji chłodniczej technologii żywności dodatkowo pogłębiła moją wiedzę z zakresu utrwalania żywności za pomocą niskich temperatur (zarówno realizacji samego procesu jak i wpływu niskich temperatur na żywność). Kurs z dietetyki i psychodietetyki oraz wewnętrzne szkolenia z suplementacji diety w międzynarodowej firmie prowadzone przez dyplomowaną dietetyczkę pozwoliły mi na pogłębienie wiedzy dotyczącej pacjenta z zaburzeniami odżywiania oraz pacjentów otyłych, umiejętności żywienia w wybranych chorobach cywilizacyjnych oraz suplementacji diety. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz autorką i współautorką 24 publikacji o zasięgu krajowym, a także współautorką Patentu Polskiego nr 211660.
Od ok 12 lat zajmuję się żywieniem człowieka i dietetyką, ciągle pogłębiając wiedzę w tej dziedzinie. Mój zawód zawsze będzie moją największą pasją.
W swojej kilkuletniej praktyce oferuję pacjentom konsultacje żywieniowe/dietetyczne, podczas których układam indywidualne programy żywieniowe (dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących, dla osób starszych, osób zapracowanych oraz sportowców), diety w określonych jednostkach chorobowych m.in. chorobach przewodu pokarmowego, układu krążenia, cukrzycy oraz plany żywieniowe w leczeniu zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia). Udzielam porad żywieniowych dotyczących nauki zdrowego i racjonalnego odżywiania się.
Złota myśl: Zdrowe odżywianie i odchudzanie – z miłości do jedzenia i dla lepszego życia.
Serdecznie zapraszam.

Grafik

Pon. 10-19
Wt. 10-19
Śr. 10-19
Czw. 10-19
Pt. 10-15
Sob. 10-19
Niedz.

Opinie (0) Strzalka_d

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Darmowa_analiza_2
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.