Ocena:
Średnia ocen: 0
Ilośc odwiedzin: 13566

Joanna Klepacz

Status: offline

Języki: POLSKI   ANGIELSKI   NIEMIECKI  
Specjalizacje: Cukrzyca, Odchudzanie, Żywienie dzieci, Żywienie kobiet w ciąży i karmiących, Żywienie w chorobach układu krążenia, Żywienie w chorobach układu pokarmowego, Żywienie w sporcie
Data rejestracji doradcy: 2013-11-04
Ostatnio online: 2016-04-08 15:04

Skontaktuj się z tym specjalistą

 Nazywam się Joanna Klepacz, jestem dietetykiem z wykształcenia, z zawodu oraz z zamiłowania. Ukończyłam studia na Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej na wydziale Humanistyki i Zdrowia oraz studia podyplomowe w zakresie psychodietetyki. Zdobytą na uczelni wiedzę teoretyczną mogłam wykorzystywać już w czasie studiów, biorąc udział nie tylko w praktykach ale i badań naukowych. Zarówno wykształcenie jak i praktyczne doświadczenie systematycznie uzupełniam o bieżącą wiedzę w sferze dietetyki oraz dziedzin pokrewnych, biorąc udział w specjalistycznych konferencjach, szkoleniach oraz kursach.

 W pracy dietetyka moim priorytetem jest zdrowie Pacjenta. Dlatego też bazując na pełnym profesjonalizmie i indywidualnym podejściu do każdego z Nich, łączę zawsze moją wiedzę z doświadczeniem, zapewniając opiekę merytoryczną i wsparcie psychologiczne. Osoby ze zbędną masą ciała znajdą u mnie fachową pomoc w jej utracie, a po uzyskaniu założonego celu, będą mogli długo cieszyć się nowa sylwetką bez ryzyka powrotu do niechcianej wagi.

 Specjalizuję się nie tylko w dietetycznym leczeniu nadwagi i otyłości, ale także wszelkich chorób dietozależnych. Moja szeroka wiedza teoretyczno-praktyczna pozwala mi na wygłaszanie niezaprzeczalnej tezy, że prawidłowe żywienia ma ścisły związek ze stanem zdrowia każdego człowieka, masą ciała, kondycją zarówno fizyczną jak i psychiczna oraz z samopoczuciem. Dlatego tak bardzo ważne jest, aby od najmłodszych lat uczyć najmłodszych prawidłowych nawyków żywieniowych. Jako dietetyk mogę dzieciom i młodzieży uzmysławiać jak istotna jest prawidłowa dieta i chętnie to czynię. Uczę młodych ludzi właściwych wyborów żywieniowych, uzmysławiając, że to co jedzą ma wpływ nie tylko na ich obecny rozwój ale i na stan zdrowia oraz sylwetkę w dorosłych życiu.

 Podczas planowania diety uwzględniam całkowitą przemianę materii ( wiek, płeć, wzrost, masę ciała), preferencje żywieniowe oraz styl życia pacjenta (godziny pracy). W ramach terapii prowadzona jest również edukacja żywieniowa, aby lepiej poznać konsekwencje spożywania w nadmiarze lub w niedoborze niektórych składników odżywczych, ale i uniknięciu w przyszłości błędów żywieniowych.

  W zakładce Kwalifikacje mogą Państwo zobaczyć przykładowy plan diety oraz rozpiskę na jeden dzień.

 Doskonale znany jest mi problem nadwagi, gdyż sama w dzieciństwie miałam taki problem i wiem jak ciężko jest zrzucić zbędne kilogramy. Staram się motywować pacjentów i uświadamiać, że każdy zrzucony kilogram to nie tylko lepszy wygląd, ale i samopoczucie, zdrowie oraz kondycja.

Efekty widoczne już po pierwszym tygodniu diety ! Nawet do 3 kilogramów !

 

Serdecznie zapraszam

dietetyk – Joanna Klepacz

Grafik

Pon. 8- 19
Wt. 8 - 19
Śr. 20 - 22
Czw. 20 - 22
Pt. 8 - 19
Sob. 8 - 19
Niedz.

Opinie (0) Strzalka_d

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Darmowa_analiza_2
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.