Diety oczyszczające

Diety
17.10.2017 | kategoria: Diety - Diety oczyszczające
Dieta owocowa

Często diety postrzegane są za niemiłe dlatego, że zmuszają nas do spożywania potraw, których smak pozostawia wiele do życzenia. Inaczej jest z tytułową dietą owocową, która należy do jednych z najbardziej przyjemnych oczyszczających sposobów odżywiania.

Diety
09.10.2017 | kategoria: Diety - Diety oczyszczające
Dieta kaszowa

Dieta ta polega na spożywaniu samych kasz przez 10 dni. Spożywa się jeden rodzaj kaszy (jęczmienna, gryczana), a najlepszą z nich do tego celu jest kasza jęczmienna. Kasza jęczmienna ma bardzo silne właściwości przeczyszczające. Jest przy okazji smaczna i dodaje dużo energii

Diety
29.08.2017 | kategoria: Diety - Diety oczyszczające
Dieta zegarowa-oczyszczająca

Można bardzo szybko schudnąć stosując dietę zegarową. Jest to dieta bardzo rygorystyczna i trzeba mieć na nią czas. Może warto spróbować jej podczas kilku wolnych dni. Oto przykładowe menu na trzy dni diety zegarowej.

Diety
17.04.2017 | kategoria: Diety - Diety oczyszczające
Dieta indiańska czterodniowa

Żyjący w pośpiechu ludzie nieraz decydują się na porzucenie domowych posiłków na rzecz fast foodów, czego wynikiem jest zatruwanie organizmu najróżniejszymi konserwantami, nadmiarem tłuszczu i cukru.W takich sytuacjach świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie diety...

Diety
09.09.2016 | kategoria: Diety - Diety oczyszczające
Dieta jednodniowa sokowa

Najskuteczniejszym sposobem oczyszczania jest pełna głodówka, gdy nic nie jemy, jedynie pijemy wodę. Jednak taka głodówka nie dla każdego nadaje się. Bezpieczniejszą formą jest jednodniowa dieta sokowa, podczas której też nie jemy, ale pijemy świeże soki.

Diety
21.07.2016 | kategoria: Diety - Diety oczyszczające
Dieta winogronowa

Taka dieta-kuracja nie tylko oczyszcza organizm z produktów przemiany materii, ale dostarcza mu zarazem składników szczególnie korzystnych dla zdrowia i urody. Poddać się diecie-kuracji winogronowej można w późnych miesiącach letnich lub w pierwszych dniach jesieni.

Diety
01.03.2016 | kategoria: Diety - Diety oczyszczające
Dieta na ostatnią chwilę

Dieta przeznaczona dla osób które chcą zgubić kilogramy w jak najszybszym czasie. Dieta na ostatnią chwilę nie jest głodówka ale świetnie oczyszcza organim i powoduje utratę wagi.

Diety
29.09.2015 | kategoria: Diety - Diety oczyszczające
Monodieta

Stosując tego rodzaju diety, przez kilka lub nawet kilkanaście dni jesz tylko jeden rodzaj pożywienia. Najpopularniejsze monodiety oparte są na spożywaniu ziaren pszenicy lub surowych owoców. Zdaniem zwolenników tych diet gwarantują one głębokie oczyszczenie organizmu z toksycznych...

Diety
30.03.2015 | Autor: Katarzyna Korek | kategoria: Diety - Diety oczyszczające
Wiosenne oczyszczanie
z kompozycjami ziołowymi marki Czas na Herbatę

Pierwsze promienie słońca są oznaką nadchodzącej wiosny. Wraz z nimi do życia budzi się przyroda oraz nasz zapał do zmian. To idealny czas, aby po pełnych marazmu miesiącach zadbać o własne samopoczucie oraz wygląd. Z pomocą przyjdą nam ziołowe propozycje oczyszczające - kompozycja...

Diety
05.10.2014 | kategoria: Diety - Diety oczyszczające
Oczyszczająca dieta cytrynowa

Dieta ta zrobiła furorę w Hollywood. Nie jest łatwa (i najzdrowsza), ale można na niej schudnąć nawet 3 kg w ciągu 5 dni. Dieta cytrynowa pozwala w sposób naturalny oczyścić ciało z toksyn, jednocześnie uwzględnia ona przerwę na stały posiłek.

1 2

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 

Najpopularniejsze Artykuły Przepisy Wszystkie

Sonda / Waszym zdaniem / Ankieta

Jak długo wytrzymujesz na diecie?

Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.