Diety odchudzające

Diety
25.06.2017 | kategoria: Diety - Diety odchudzające
Dieta rozdzielenia Haya

Fundamentem diety rozdzielnej jest podział artykułów spożywczych na trzy grupy: neutralną, białkową i węglowodanową. Produkty z różnych grup są inaczej trawione i przetwarzane przez nasz układ trawienny. Mieszanie grupy białkowej z grupą węglowodanowa obciąża m.in. trzustkę i wątrobę...

Diety
13.06.2017 | kategoria: Diety - Diety odchudzające
Dieta astronautów

Jest ona wyjątkowo uboga w kalorie - dostarcza ich tylko 400! Może więc być stosowana wyłącznie przez zdrowe osoby dorosłe, pod warunkiem, że nie muszą one intensywnie pracować i nie uprawiają forsownych sportów.. Dieta trwa 3 dni i daje efekt w postaci utraty 3 kg.

Diety
05.06.2017 | kategoria: Diety - Diety odchudzające
Dieta jajeczna

Dieta jajeczna jest dość restrykcyjna, monotonna i niezbyt zdrowa. Jeśli nie lubisz jajek, to o niej zapomnij. Spyta ktoś – to dlaczego o niej piszemy? Bo dieta jajeczna jest bardzo niskokaloryczna i błyskawicznie odchudza. Możesz stracić nawet do 5 kg w kilka dni.

Diety
25.05.2017 | kategoria: Diety - Diety odchudzające
Letnia dieta owocowa

3 kg w 3 dni! Jest wprost idealna na upalne dni, bo gdy żar leje się z nieba, zwykle nie mamy ochoty na mięso, za to świeże, dorodne owoce jemy z przyjemnością. To bardzo łatwa dieta, ponieważ wszystkie jej składniki są w zasięgu ręki. W dodatku nie jest pracochłonna, a to na pewno duża zaleta

Diety
13.05.2017 | kategoria: Diety - Diety odchudzające
Dieta odmładzająca Hausera

Dieta odchudzająca, która poza zlikwidowaniem nadmiernego tłuszczyku, pozwala odtruć organizm? Zamiast często męczącego odchudzania, efekt regenerujący? Tak, wszystkie zalety są do osiągnięcia z dietą odmładzającą doktora Gayelorda Hausera!

Diety
01.05.2017 | kategoria: Diety - Diety odchudzające
Dieta Pritikina

Dieta została wymyślona w latach pięćdziesiątych przez Nathhana Pritikina. Opublikował ją jego syn Robert Pritikin. Istnieje nawet ośrodek badawczy Pritikin Longevity Center, który od lat cieszy się dużym powodzeniem.

Diety
29.04.2017 | kategoria: Diety - Diety odchudzające
Grupa krwi A

Ta dieta to proponowany sposób żywienia dla osób z grupą krwi A opiera się głównie na dietach wegetariańskich. Oznacza to, że ta dieta całkowicie wyklucza z naszego jadłospisu mięso, dzięki czemu ma nam zapewnić szybki spadek masy ciała, a także „wzmocnić system...

Diety
25.03.2017 | kategoria: Diety - Diety odchudzające
Dieta odchudzająca dla zapracowanych

Czy można schudnąć, siedząc za biurkiem? Oczywiście! Wystarczy jeść o regularnych porach odpowiednio skomponowane posiłki. Przede wszystkim unikaj czyhających w pracy dietetycznych pułapek; chipsów, batonów, paluszków

Diety
21.03.2017 | Autor: Marcin123 | kategoria: Diety - Diety odchudzające
Dieta ryżowa

Jednodniowe wspomaganie tkanki i ścięgien. Ryż jako jeden z najpopularniejszych produktów świata zapewnia nam równowagę w gospodarce kwasowo-zasadowej organizmu. Dzięki wysokiej zawartości błonnika. Bardzo skutecznie oczyszcza ciało z toksyn.

Diety
17.03.2017 | Autor: lulu | kategoria: Diety - Diety odchudzające
Dzień z winogronami, czyli łatwiej się nie da!

Dieta winogronowa, która nafaszeruje Twój organizm błonnikiem i oczyści go z toksyn. Jest prosta, smaczna i nadaje się dla każdego.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 

Najpopularniejsze Artykuły Przepisy Wszystkie

Sonda / Waszym zdaniem / Ankieta

Jak długo wytrzymujesz na diecie?

Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.