Magia ziół - Magia ziół

Zapalenie wątroby

Środa, 29.11.2017 | Autor: | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Magia ziół - Magia ziół
Diety - Zapalenie wątroby

Od tysięcy lat czosnek jest uznawany za jeden z najwspanialszych leków, jakie można znaleźć we własnej kuchni. Ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzakrzepowe, obniża też poziom cholesterolu...

Wątroba jest jednym z najważniejszych organów ludzkiego ciała. To laboratorium chemiczne, od którego zależy stan naszego zdrowia . Nieodpowiednie odżywianie już w wieku 5 lat niesie za sobą konsekwencje, które zbieramy za kilkanaście lat. Wątroba oczyszcza organizm , jak więc ma to robić jak sama jest silnie zanieczyszczona? w jaki sposób ma neutralizować toksyny i konserwanty spożywane kilogramami od najmłodszych lat..

Najlepszym i bardzo skutecznym w walce w zapaleniem wątroby jest czosnek.

MAGICZNY PRZEPIS :

 Wykonywanie zabiegu przeciw zapaleniu wątroby polega na umieszczeniu na mocnej nitce trzynastu ząbków czosnku i owinięcie jej wokół szyi. Należy nosić tą leczniczą ozdobę przez kolejne trzynaście dni . Ostatniego dnia należy udać się na skrzyżowanie dwóch dróg, zdjąć z szyi nitkę z czosnkiem i rzuć za siebie, po czym nie oglądając się powrócić do domu. Należy pamiętać, że rytuał należy wykonać o północy . Dodatkowo tak przygotowany naszyjnik zapewni Ci ochronę negatywnymi mocami.

 

UWAGA!
Pamiętaj to nie jest lekarstwo.
Przed przyjęciem proszę skonsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym.

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.