Diety - Diety gwiazd

Dietetycyonline.pl >> Diety - Diety gwiazd >> Dieta Melanie Griffith

Dieta Melanie Griffith

Poniedziałek, 01.01.2018 | Autor: | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Diety - Diety gwiazd
Diety - Dieta Melanie Griffith

Melanie Griffith żeby zrzucić kilogramy zaczęła stosować się do diety, której główną zasadą jest wyeliminowanie tłuszczów. Aktorka po prostu unika tych produktów, o których wiadomo, że są bogate w ten składnik. Nie jada już masła, a także nie urozmaica sałatek majonezem, czy sosami. Warzywa i owoce je w czystej formie, ale też nie wszystkie. Unika kapusty, brukselki, brokułów, fasoli i innej ciężkostrawnej zieleniny.

Trawienie wymaga od organizmu dużej ilości energii, Melanie, woli ją spożytkować na spalanie zbędnych kilogramów. Odstawiłą również baraninę, wieprzowinę, bo to tłuste, ciężkie mięsa. Odmawia sobie też drobnych, ale tuczących pyszności jak skórka drobiowa, która nie ma żadnych wartości odżywczych, a jest bardzo tłusta.

Dieta Griffith zezwala tylko na niskokaloryczne i lekkostrawne produkty takie jak jogurt, sok owocowy bez cukru, batony zbożowe, przetwory owocowe i warzywne, ryż, czy odrobina kartofli, ale tylko pod warunkiem, że są gotowane na parze. Melanie stara się jeść często, ale mało. Minimum 5 posiłków dziennie. Ważną zasadą jest też - żadnego objadania się po godzinie 20. Wieczorem można pozwolić sobie już tylko na owocowe koktajle.
 

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.