Diety - Diety gwiazd

Dieta Kate Moss

Sobota, 21.10.2017 | Autor: | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Diety - Diety gwiazd
Diety - Dieta Kate Moss

Wbrew pozorom Kate nie trzyma się rygorystycznej diety. Wartość jej całodniowego pożywienia to aż około 2200 kcal.

Zasady jej żywienia są proste. Śniadanie powinno obfite i sycące, żeby dać ciału dużo energii na cały dzień. Modelka wyznaje zasadę, że czego nie zjesz na śniadanie i tak w ciągu dnia to spalisz, bo organizm potrzebuje dużo kalorii na poranny rozruch. Na śniadanie funduje sobie duża miskę musli z odtłuszczonym mlekiem. Nie jest to jednak niskokaloryczne płatki. Zawierać mogą orzechy, migdały i suszone owoce. Do tego sok owocowy, który pije z cukrem, w przeciwieństwie do większości hollywodzkich gwiazd, a do tego jeszcze dwa tosty z masłem.

Obiad Kate jest już bardziej dietetyczny. Może dlatego nazwać go drugim śnaidaniem lub lunchem. Wystarczy coś na ząb, niż zbilansowany posiłek. Podstawą jest sałata i pomidory. Do tego dozwolone są gotowane jarzyny.

Swojemu łakomstwu Kate folguje dopiero wieczorem. Na kolacje zjada stek z frytkami i popija go mlecznym koktajlem. Tę przyjemność okupuje codzienną gimnastyką i joggingiem, dzięki czemu może pozwolić sobie na taki posiłek.
 

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.