Diety - Diety gwiazd

Dietetycyonline.pl >> Diety - Diety gwiazd >> Dieta Halle Berry

Dieta Halle Berry

Piątek, 09.06.2017 | Autor: | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Diety - Diety gwiazd
Diety - Dieta Halle Berry

Halle musi szczególnie dbać o utrzymanie stałej wagi ponieważ choruje na cukrzycę. Jej dietą zajął się znany gwiazdom Hollywood trener fitnessu - Simon Waterson. Zasady są proste. Najważniejsze jest by zachować proporcje w odżywianiu. Wszystkie składniki pokarmu powinny być dostarczane organizmowi w odpowiednich ilościach.

Dieta Halle nosi potocznie nazwę "garściowej", ponieważ dłoń odgrywa w niej kluczową rolę. Produktów z wysoką zawartością białka można dziennie zjeść tyle, ile zmieści się w otwartej dłoni. Owoców i warzyw natomiast, można zjeść tyle ile mieści się w garści. Należy jednak znacznie ograniczać węglowodany. Oznacza to, że kaszy, ryżu, kartofli, czy makaronów można zjeść tylko tyle ile zmieści się w zaciśniętej pięści.

Halle je mało, ale bardzo często. Zjada trzy posiłki i dwie przekąski dziennie, ale na tym nie koniec. Dodatkowo może aż pięć razy dziennie zjadać porcję warzyw lub owoców. Dietę aktorka uzupełnia piciem dużej ilości wody. Conajmniej dwa litry każdego dnia.
 

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.