Diety - Diety gwiazd

Dieta Lucy Liu

Niedziela, 29.10.2017 | Autor: | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Diety - Diety gwiazd
Diety - Dieta Lucy Liu

Aktorka Lucy Liu stosuje się do chińskich zasad odżywiania.  Unika wychładzających i ciężkostrawnych posiłków, jak również wszystkiego co mogłoby zakłócić jej wewnętrzną energię.

Według Chińczyków  to właśnie energia czi odpowiada za samopoczucie i przemianę materii w organiźmie. Jeśli energia jest zaburzona, cały organizm przestaje funkcjonować prawidłowo.

w Jadłospisie dozwolone są rzeczy, które na czi wpływają korzystnie, czyli potrawy lekkostrawne, które nie tylko nie powodują powstawaniu tłuszczu, ale i redukują już istniejący. Polecane są ziarna zbóż, kasza i ryż. Wskazany jest też imbir, który usprawnia proces trawienia, a także warzywa strączkowe, które są bogate w białko.

 Lucy unika dań zimnych i gorących, które obciążają żołądek. Podobnie jest z daniami surowymi, a nawet surowymi warzywami i owocami. Mogą one powodować wzdęcia, których Lucy stara się unikać. Ulubioną potrawa aktorki jest owsianka i rozcieńczony wodą sok owocowy. Takie śniadanie dodaje energii i zapewnia uczucie sytości.

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.