Przepisy ekspertów

Dietetycyonline.pl >> Przepisy ekspertów >> Nowe opakowanie, ten sam pyszny smak
Parówki dla dzieci Kubusie od firmy Gzella

Nowe opakowanie, ten sam pyszny smak
Parówki dla dzieci Kubusie od firmy Gzella

Poniedziałek, 07.11.2016 | Autor: | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Przepisy ekspertów
Nowe opakowanie, ten sam pyszny smak<br>Parówki dla dzieci Kubusie od firmy Gzella

Firma Gzella dokłada wszelkich starań, by menu najmłodszych konsumentów było wartościowe. Dlatego jej sztandarowy produkt dedykowany dzieciom: parówki Kubusie, ma w składzie aż 72% mięsa z kurczaka i nowe kolorowe opakowanie. Przysmaki te dostępne są w ofercie Delikatesów Mięsnych Gzella, a od września także w pomorskich sklepach sieci Biedronka.

Dobre i sprawdzone
Parówki Kubusie to podstawa śniadań najmłodszych członków rodzin
w wielu polskich domach. By więc dostarczać produkt wysokojakościowy, firma Gzella postanowiła urozmaicić poranny talerz malucha. Parówki Kubusie zawierają w składzie aż 72% mięsa z kurczaka.

By zaspokoić gusta dzieci
Najmłodsi konsumenci są bardzo wymagający. Oczekują produktów nie tylko smacznych, ale też takich, które będą dla nich atrakcyjne wizualnie. W związku z tym zmieniono opakowanie parówek z kurczaka. Kubusie od Gzelli dostępne są
w nowym, bardziej kolorowym i efektownym opakowaniu. Co ważne, łatwe otwarcie jeszcze bardziej zachęca do skosztowania zawartości. Maluch będzie więc mógł zajadać się parówkami w dowolnym dla niego momencie.

Parówki drobiowe Kubusie bardzo dobrze smakują w wersji na ciepło. Idealnie nadają się do gotowania, ale też smażenia na patelni czy zapiekania w mikrofalówce lub piekarniku. Gdy jednak nie ma ku temu warunków, można je z powodzeniem podawać też na zimno. W połączeniu z chlebem razowym, warzywami i żółtym serem będą stanowić doskonały zestaw śniadaniowy dla najmłodszych.

Parówki Kubusie firmy Gzella to produkt zawierający białko, które jest źródłem niezbędnej energii na cały aktywny dzień. Parzone, z aromatem naturalnych przypraw będą idealnym posiłkiem zarówno na pierwsze, jak i drugie śniadanie do szkoły dla każdego malucha.

 

O firmie:
W 1985 rozpoczęła się wyjątkowa historia, która rozwija się do dzisiaj, otwierając z każdą dekadą nowe rozdziały.  Mirosław Gzella wcielił w życie odważną wizję zrodzoną z pasji do jakości i dobrego smaku. Początkowo mały zakład wędliniarski z przydomowym sklepem na przestrzeni 30 lat stał się silną korporacją swoim zasięgiem pokrywającą całą Polskę. Domem marki Gzella do dziś jest położona w samym sercu Borów Tucholskich miejscowość Osie. To właśnie w tym malowniczym otoczeniu powstają wysokojakościowe wyroby wędliniarskie– niezmiennie od lat.

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.