Uroda - Twarz i ciało - Pielęgnacja

Dietetycyonline.pl >> Uroda - Twarz i ciało - Pielęgnacja >> ODŻYWCZE SERUM POPRAWIAJĄCE GĘSTOŚĆ I WITALNOŚĆ SKÓRY

ODŻYWCZE SERUM POPRAWIAJĄCE GĘSTOŚĆ I WITALNOŚĆ SKÓRY

Czwartek, 15.09.2016 | Autor: | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Uroda - Twarz i ciało - Pielęgnacja
ODŻYWCZE SERUM POPRAWIAJĄCE GĘSTOŚĆ I WITALNOŚĆ SKÓRY

Współczesne dojrzałe kobiety są coraz bardziej świadome swoich potrzeb i czerpią z życia pełnymi garściami. Prowadzą bogate życie towarzyskie, są aktywne zawodowo i uprawiają sport. Chcąc przedłużyć okres młodości, coraz częściej decydują się na zabiegi medycyny estetycznej, a codzienna pielęgnacja, szczególnie przeciwzmarszczkowa jest dla nich bardzo ważna. Wymagają szybkich rezultatów. Potwierdzają to statystyki – po preparaty antiaging, kilkakrotnie w ciągu tygodnia, sięga aż 82% polek w wieku 50+*.

Młoda skóra posiada naturalne zasoby włókien, które stanowią jej podporę i zapewniają jej gładki i sprężysty wygląd. Z wiekiem zasoby te ulegają wyczerpaniu, występują miejscowe załamania, pojawiają się zmarszczki, aż w końcu „rusztowanie” przestaje być stabilne i opada. Dodatkowo maleje ilość gruczołów łojowych w skórze, co powoduje, że jej odnowa staje się coraz powolniejsza. Jednocześnie w skórze dojrzałej obserwuje się znaczący spadek ilości kwasu linolenowego – substancji wchodzącej w skład cementu międzykomórkowego, chroniącego organizm przed nadmierną utratą wody. Objawy? Utrata gęstości skóry, opadanie owalu twarzy, obrzmiałe policzki i często opuchnięcia wokół oczu. Skutek? Coraz bardziej cienka, sucha i wrażliwa skóra.

SKŁADNIKI AKTYWNE: GĘSTOŚĆ I NAPIĘCIE SKÓRY H.A.F. Frakcje Kwasu Hialuronowego (2 razy większe stężenie niż w kremie) o kontrolowanym i zróżnicowanym rozmiarze, stymulują w skórze właściwej fizjologiczny proces syntezy kwasu hialuronowego, przywracając nawilżenie, wypełnienie oraz wzmocnienie włókien podtrzymujących skórę.

DZIAŁANIE WYGŁADZAJĄCE, OCHRONNE I ODŻYWCZE Zawarty w formule serum Glikoleol – induktor kwasu linolenowego, wspomaga syntezę naturalnych lipidów w skórze. UKOJENIE: Wysoka zawartość Wody Termalnej Avène, koi i łagodzi skórę. Arsenał wyjątkowych składników aktywnych, zamknięto w lekkiej konsystencji, dzięki czemu serum szybko wnika w skórę, uwalniając składniki aktywne i zwiększając skuteczność kremu. Ma delikatny zapach o nucie kwiatowej. Testowany pod kontrola dermatologiczną i oftalmologiczną. Stosować w formie kuracji (21 dni/ 2-3 razy w roku), rano i/lub wieczorem na twarz i szyję, pod Krem na dzień lub Krem na noc.

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.