Moda - Trendy

Dietetycyonline.pl >> Moda - Trendy >> Legendarne pachnidło

Legendarne pachnidło

Środa, 10.08.2016 | Autor: | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Moda - Trendy
Legendarne pachnidło

Papier d'Arménie istnieje od 1885 roku. Znany jest jako najstarsze naturalne perfumy do wnętrz. Stworzono go w celu odświeżania zapachu w pomieszczeniach. Dzięki słodkim, waniliowym i balsamicznym nutom przywołuje klimat Orientu. Skutecznie usuwa wszystkie nieprzyjemne zapachy, takie jak woń kuchenna, zwierzęca, dymu papierosowego i inne.

Unikalny zapach małego brązowego papierka pochodzi od żywicy benzoesowej, której właściwości dezynfekujące odkrył August Ponsot, podczas swojej podróży do Armenii. W 1885 roku postanowił wykorzystać jej zalety i sprowadził ją do Francji. Kiedyś żywica benzoesowa, stosowana zewnętrznie, służyła do leczenia astmy, kaszlu i przeziębienia. Dziś używa się jej jako środka gojącego.

Sposób użycia
Oderwać pasek papieru, złożyć w harmonijkę, umieścić na podłożu odpornym na wysoką temperaturę, zapalić, po czym delikatnie zdmuchnąć ogień, tak aby się nie rozprzestrzenił. Papierek musi się tlić. Można go używać również bez spalania: oderwać z bloczka kilka papierków i włożyć je do szuflad, szaf, szafek lub książek. Subtelna kompozycja zapachowa nada przedmiotom przyjemną woń. Stosowany regularnie zapewnia świeżość otoczenia przez cały rok, tworząc w domu niezwykle elegancką atmosferę, sprzyjającą dobremu samopoczuciu.


 

Wskazówki dotyczące stosowania

  • palić jeden papierek w całości
  • używać trzy lub cztery razy w tygodniu
  • wietrzyć regularnie pomieszczenie
  • nie pozostawiać tlącego się papierka bez nadzoru
  • chronić produkt przed dziećmi

 

Dostępny wyłącznie w Aptekach i Drogeriach Medicover
www.medicover.pl/placówki medyczne

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.