Moda - Trendy

Dietetycyonline.pl >> Moda - Trendy >> PUT THE POWER IN YOUR HANDS!

PUT THE POWER IN YOUR HANDS!

Środa, 24.02.2016 | Autor: Katarzyna Kosieradzka | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Moda - Trendy
PUT THE POWER IN YOUR HANDS!

LAKIERY DO PAZNOKCI SALON PERFECT TO SZEROKA GAMA PONADCZASOWYCH BARW I NAJMODNIEJSZYCH ODCIENI

HISTORIA LAKIERU DO PAZNOKCI
Według niektórych źródeł historia lakieru do paznokci sięga starożytnych Chin! Ok. 3 000 lat przed nasza erą długie paznokcie były dla chińskich arystokratek oznaką bogactwa i pozycji społecznej. Dlatego nakładały one na płytkę paznokciową papkę z żelatyny
i wosku pszczelego, zaś kolor uzyskiwały z barwników pozyskiwanych z roślin. Aby całość była mocna, moczyły paznokcie w mleku i nakładano na nie naturalny jedwab. Natomiast pojawienie się manikiuru na naszym kontynencie datuje się dopiero na XIX wiek naszej ery. Pierwszy prawdziwy lakier powstał w 1910 roku i był on bezbarwny – celem jego stosowania było jedynie ominięcie procesu polerowania paznokci. Nakładany był za pomocą pędzla wykonanego z wielbłądziej wełny. Obecnie kolorowy manikiur to nie tylko piękne i zadbane paznokcie – to część stylu bycia i jeden z ważniejszych elementów świata beauty.

LAKIERY DO PAZNOKCI SALON PERFECT
To, jak ważną rolę odgrywa lakier do paznokci, doskonale rozumie marka amerykańskiego koncernu American International Industries – Salon Perfect. Od lat tworzy oryginalne i profesjonalne lakiery do paznokci. Jest znana na całym świecie i ceniona szczególnie za swą dbałości o trwałość produktów, jak również szeroką gamę kolorystyczną. Kobiety na całym świecie od razu zachwyciły się trwałością lakieru, idealną konsystencją oraz precyzyjnie przyciętym pędzelkiem umożliwiającym łatwą i dokładną aplikację, nie zostawiając smug na płytce. Potwierdzają to klientki amerykańskiej sieci Wallmart, dla których lakiery Salon Perfect są zdecydowanym hitem i produktem typu must-have!

LAKIERY DO PAZNOKCI SALON PERFECTCENA: 18,99 zł, POJEMNOŚĆ 14 ML – DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE W SIECI HEBE

Lakiery Salon Perfect wyróżniają się bogactwem kolorów oraz trwałością, przez co paznokcie zyskują wyjątkowy oraz zjawiskowy wygląd na dłużej. Szeroka paleta kolorystyczna, z najmodniejszymi odcieniami inspirowanymi najnowszymi trendami, sprawia, że codziennie ma się ochotę malować paznokcie na nowo! To gama doskonale napigmentowanych lakierów – znajdziemy w niej wszystkie odcienie, od delikatnych, rozbielonych pasteli po intensywne czerwienie czy odważne zielenie. Hitem są również neonowe kolory oraz lakiery z połyskującymi drobinkami na specjalne okazje.
Każda kolekcja skierowana jest do pewnych siebie i modnych kobiet!

                                                      
 

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.