Moda - Trendy

Dietetycyonline.pl >> Moda - Trendy >> Stwórz swój wakacyjny look z Decathlonem

Stwórz swój wakacyjny look z Decathlonem

Czwartek, 11.06.2015 | Autor: Elżbieta Kaleta | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Moda - Trendy
Stwórz swój wakacyjny look z Decathlonem

Doczekaliśmy się! Już za chwilę gorący piasek pod stopami, chłodna morska bryza i szaleństwo letnich sportów. Bez względu na to, czy na plaży jesteś aktywna, czy wolisz wygrzewać się na słońcu, w Decathlonie czeka na Ciebie wymarzony kostium marki Tribord – kolekcja zaprojektowana i skrojona tak, aby podkreślić atuty Twojej sylwetki.
 

Jeśli co roku zastanawiasz się, w czym wyjdziesz na plażę, pozwól, że w tym sezonie wyręczą Cię specjaliści. Projektanci Decathlonu zadbali o to, abyś znalazła kostium, który będzie idealnie spełniał Twoje potrzeby. Najmodniejsze tego lata wzory i kolory znajdziesz w różnych fasonach. Decathlon gwarantuje najwyższą jakość oraz najlepszą cenę (swój wymarzony kostium możesz skompletować już od 24 złotych). Ale najważniejsze jest to, że możesz wybierać nie tylko spośród niezwykle bogatej oferty najróżniejszych krojów bikini, tankini, jedno - i dwuczęściowych kostiumów Tribord, ale również kompletować różne fasony i rozmiary góry i dołu – w zależności od typu swojej figury!

To, że fason kostiumu należy dobrać do rodzaju sylwetki, już wiesz. Ale czy wiedziałaś, że przy podejmowaniu decyzji powinnaś wziąć pod uwagę również swój typ karnacji? Na przykład osoby obdarzone bladą, trudno opalającą się skórą, powinny wybierać intensywne i wyraziste kolory, a te, które opalają się łatwo – ciepłe brązy, żółcie i pomarańcze. Przy wyborze stroju weź pod uwagę także rodzaj aktywności. Dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem wodnym czy uprawiasz go regularnie? Jeśli jesteś zawodową sportsmenką, wybierz kostium z materiału o wyższej zawartości elastanu. Wszystkie kostiumy Tribord posiadają krój i możliwości regulacji, które zapewnią Ci swobodę ruchów, stabilność i wygodę przy uprawianiu Twojego ulubionego sportu. Oto niektóre z propozycji zestawów jakie przygotował Decathlon na najbliższy sezon.
   

                                                         

Decathlon kostium seria Basic
Cena zestawu: 23.98 zł
(góra 11.99 zł/dół 11.99 zł)

PORTOFINO – ekskluzywność rodem z włoskiego kurortu

 

Decathlon kostium seria Portofino
Cena zestawu: 35.98 zł
(góra 17.99 zł/dół 17.99 zł)

Decathlon kostium seria Portofino
Cena zestawu: 35.98 zł
(góra 17.99 zł/dół 17.99 zł)

Decathlon kostium seria Portofino
Cena zestawu: 35.98 zł
(góra 17.99 zł/dół 17.99 zł)

MAHE – wygodnie i niezobowiązująco – morska bryza

 

Decathlon kostium seria Mahe
Cena zestawu: 59.98 zł
(góra 39.99 zł/dół 19.99 zł)

Decathlon kostium seria Mahe
Cena zestawu: 39.98 zł
(góra 19.99 zł/dół 19.99 zł)
 

ROSA – postaw na mocny akcent


 

Decathlon kostium seria Rosa
Cena zestawu: 119.98zł
(góra 59.99 zł zł/dół 59.99 zł)

Decathlon kostium seria Rosa
Cena zestawu: 99.98 zł
(góra 39.99 zł zł/dół 59.99 zł)

COLORB – koniecznie dla windsurferek!

Decathlon kostium seria Colorb
Cena zestawu: 139.98 zł
(góra 79.99 zł/dół 59.99 zł)

Decathlon kostium seria Colorb
Cena zestawu: 109.98 zł
(góra 59.99 zł/dół 49.99 zł)

MOANA – romantyczne kwiaty


KENY – jeans forever – sportowa elegancja w klasycznym wydaniu

 


Decathlon seria Moana
Cena zestawu: 119.98 zł
(góra 59.99 zł/dół 59.99 zł)

Decathlon kostium seria Keny
Cena kostiumu: 139.99 zł

Decathlon spodenki seria Moana
Cena: 59.99zł


Więcej letnich inspiracji i podpowiedzi jak wybrać kostium kąpielowy znajdziesz na:
http://www.decathlon.pl/jak_wybrac-kostiumy_kapielowe.html

Decathlon to międzynarodowy producent i dystrybutor odzieży oraz sprzętu sportowego. Misją Decathlonu jest umożliwianie jak najszerszej rzeszy ludzi czerpania radości i korzyści płynących z uprawiania sportu. Firma robi to poprzez nieustanną pracę nad obniżaniem cen. Decathlon pragnie, aby każdy mógł sobie pozwolić na zakup sprzętu i odzieży sportowej, niezależnie od zasobności portfela czy miejsca zamieszkania. Swoją misję zawierającą się w zdaniu: „Sport dla wszystkich – wszystko dla sportu” realizuje, oferując swoje artykuły w ponad 40 sklepach stacjonarnych i sklepie online.

Decathlon sprzedaje produkty znanych sportowych marek, ale przede wszystkim marek własnych, zwanych  Markami - Pasjami, które są dostępne wyłącznie w sklepach Decathlon. W swoich punktach sprzedaży stara się stworzyć klientom optymalne warunki do dokonywania sportowych zakupów, takie jak: możliwość swobodnego testowania produktów, odpowiednia obsługa, kompetencje i sportowa pasja pracowników, najniższe ceny oraz  szeroki zakres usług, np.: serwis rowerowy czy narciarski, personalizacja produktów (np. termonadruki) czy możliwość zakupu kart podarunkowych.

 Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.