Uroda - Porady - Porady

Dietetycyonline.pl >> Uroda - Porady - Porady >> Pokaż nogi
Rajstopy w sprayu ST.MORIZ

Pokaż nogi
Rajstopy w sprayu ST.MORIZ

Czwartek, 02.04.2015 | Autor: Katarzyna Kamińska | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Uroda - Porady - Porady
Diety - Pokaż nogi<br>Rajstopy w sprayu ST.MORIZ

Sezon na szorty i mini spódniczki uważamy za otwarty! Ale zanim odsłonisz nogi, zadbaj o ich wygląd. Nie chcesz wypaść blado? Sięgnij po rajstopy w sprayu.
 

Nogi to z całą pewnością jeden z największych atrybutów każdej kobiety. Nie liczy się ich długość. Nie muszą być też szczupłe jak u top modelki ani umięśnione, jak u sportsmenki. Ale ważne by były jedwabiście gładkie i zadbane. Masz na nogach pajączki, rozstępy, siniaki, zadrapania lub niewielkie krostki? To już nie problem! Można je zamaskować. Wystarczy spray brązujący do nóg, czyli tzw. rajstopy w sprayu ST.MORIZ.
Makijaż nóg? Dlaczego nie! Urodę nóg warto podkreślać, a niedoskonałości maskować. Rajstopy w sprayu to doskonałe rozwiązanie. Wiosną zazwyczaj nogi są blade. Dlatego przyda im się odrobina koloru. Rajstopy w sprayu nadadzą im delikatny, złocisty odcień i rozświetlą skórę. Doskonale też ukryją drobne niedoskonałości. A poza tym wiadomo, że delikatnie opalona skóra wygląda na szczuplejszą. Spray szybko się wchłania, doskonale kryje i nie pozostawia smug. A po całym dniu… łatwo go zmyć.


WSKAZÓWKI JAK STOSOWAĆ:

Produkt należy nakładać na nawilżoną i całkowicie suchą skórę za pomocą specjalnej rękawicy. Kolana smarujemy w pozycji zgięcia. W przypadku jasnych ubrań należy zaczekać do całkowitego wchłonięcia i wyschnięcia produktu. Ewentualne zabrudzenia idealnie się dopierają.

PERFECT PINS/
SPRAY OPALAJĄCY DO NÓG WASH OFF/
CENA OKOŁO: 49.00 ZŁ/125 ml
DOSTĘPNY NA: WWW.STMORIZ.PL

 

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.