Moda - Trendy

Dietetycyonline.pl >> Moda - Trendy >> Nowa kolekcja torebek
Sabriny Pilewicz

Nowa kolekcja torebek
Sabriny Pilewicz

Wtorek, 24.03.2015 | Autor: Martyna Sikora | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Moda - Trendy
Nowa kolekcja torebek<br>Sabriny Pilewicz

Tym razem Sabrina Pilewicz porywa nas w podróż po Sycylii. Modele sygnowane nazwą sycylijskich miast – SIRACUSA, PALERMO, MARINELLA, CORLEONE, MONDELLO to hołd dla sycylijskiej architektury, tradycji i mentalności mieszkańców wyspy. Sycylię odnajdziemy także w naturalnej kolorystyce wina marsala, głębi ocenu, niebiańskiej plaży, wulkanicznej ziemi, sycylijskiej nocy oraz drzewa palmowego. EVVIVA L’ARTE to ukłon w stronę architektury, symetrii i sztuki. Każdy z pięciu modeli to przemyślana konstrukcja i idealna proporcja. Ta kolekcja to dialog linii i edytowalnych kształtów, które w ruchu zmieniają swój wymiar. Projektantka stworzyła torebki, w której linie pełnią funkcje nie tylko estetyczną, ale także konstrukcyjną. Tą linią rządzi logika, symetria i harmonia. Pojawiły się także funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania, charakterystyczne dla projektantki, np. wymienne paski czy fronty torebki, które można dowolnie zestawiać, nadając jej zupełnie nowe oblicze. Całej kolekcji przewodzi hasło Accessorize your life! Niech Twoje akcesoria będą piękne, niech mówią o Tobie, pokazują Twoje życie. Otaczaj się pięknymi przedmiotami codziennego użytku, które pozytywnie wpłyną na Twój nastrój!
 

MARINELLA  #ZIGZAGBAG ok.1300 PLN
To szyk w wersji MAXI. Idealnie Wpisuje się w trend oversize’u. Mimo pokaźnych rozmiarów, konstrukcja torebki trzyma linię. Jest niezwykle poukładana w środku. Wyposażona w wewnętrzny organizer neguje mit o damskiej torbie, w której szukanie najbardziej potrzebnego drobiazgu zajmuje godzinę. Za pomocą bocznych, skórzanych sznurowadeł można zmienić jej rozmiar z L do XXL… albo odwrotnie. Sznurowanie widziane z góry, kiedy odkładamy
ją na bok tworzy zygzak, dlatego mimo oficjalnej nazwy: Marinella, dostała pseudonim #zigzagbag.

MONDELLO, #CORSETBAG ok. 1250 PLN
To torebka o dwóch obliczach: formalnym i luźnym. Spięta i taliowana autentycznymi fiszbinami gorsetowymi, zyskuje formalne oblicze. Wystarczy odpiąć karabińczyk nożycowy, by w chwilę zamieniła się w pojemny shopper. Zasznurowany gorset - dama, rozsznurowany gorset - nonszalancja. Jej pseudonim to torebka gorset.

SIRACUSA, #POWERBAG ok. 1100 PLN
To arystokratka kolekcji evviva l’arte.  Dla wymagających kobiet. Kobiet, które sobie i światu stawiają wysoko poprzeczkę.
W biznesowym looku, dodaje szlachetności. Ale jest przewrotna, temperamentna - jak rodowita Włoszka. Świetnie komponuje się także z lekko sportowymi stylizacjami. Pewne jest jedno – każdej stylizacji dodaje mocy, więc choć jej oficjalna nazwa to Siracusa, przyjmuje miano #powerbag
 

CorleONE, #MESSAGEBAG ok. 650 PLN
Ten model jest efektem współpracy Sabriny Pilewicz z HTC. Torebka dedykowana najnowszewmu smartfonowi HTC One M9. CorleONE symbolizuje ducha nowoczesnej generacji kobiet, które sympatyzują z digitalnym światem, cenią sobie prawdziwe piękno i dbałość o detal. Kobiet dla których telefon, tak jak torebka, jest dopełnieniem stylu. Widoczny symbol koperty na froncie, to nie koperta papierowa. To koperta
z wyświetlacza smartfonu, tabletu, oznaczająca  krótką wiadomość tekstową, wysłaną albo otrzymaną. Żyjemy w świecie szybkich, krótkich komunikatów. CorleONE przyjęła pseudonim #messagebag, bo to torebka z przekazem. Torebka, która mówi: masz wiadomość!

PALERMO, #BOXYBAG ok. 800 PLN
To godny następca modelu Asti  - diamentu z kolekcji dolce far niente. Torebka – zabawka dla dużych dziewczynek. Można się bawić długością łańcuszka, a w opcji Palermo z odpinaną klapką, dowolnie zmieniając jej oblicze. To model dla kobiet, które lubią pikantne modowe gadżety. Palermo, to wdzięczny #boxybag, torebka – pudełko.
 

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.