Uroda - Włosy - Kosmetyki

Dietetycyonline.pl >> Uroda - Włosy - Kosmetyki >> Zniszcz bad hair siłą Bed Head!

Zniszcz bad hair siłą Bed Head!

Czwartek, 19.03.2015 | Autor: Natalia Kłosiewicz-Giera | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Uroda - Włosy - Kosmetyki
Zniszcz bad hair siłą Bed Head!

Najmodniejsza fryzura tej wiosny? Tylko na bazie krótkich włosów! Dzięki ostremu cięciu pasma zyskują lekkość i objętość. Skrócone włosy to komfort oraz luz, zwłaszcza w ciepłe dni. Mogą być jednak niesforne i wymykać się spod kontroli. Aby stworzyć idealny wiosenny look, użyj kosmetyków marki Bed Head stworzonych specjalnie z myślą o krótkich włosach.

Krótko i na temat

Wiosna to świetny czas na nową fryzurę, a decyzja o obcięciu włosów to niemal zawsze strzał
w dziesiątkę. Krótkie kosmyki stanowią idealne rozwiązanie dla osób dynamicznych i pewnych siebie. Strzyżenie podkreśla rysy twarzy, uwidacznia ciekawą osobowość i wyróżnia w tłumie.
Odświeżające cięcie to wyrafinowany sposób na totalną odmianę Twojego look'u!

Jeśli posiadasz już krótką fryzurę, doskonale wiesz, jak ogromne pole do popisu pozostawiają możliwości jej stylizacji.
Kilku-, kilkunastocentrymetrowe pasma z łatwością poddają się prostowaniu, wygładzaniu, kręceniu, dużo łatwiej odbić je od nasady oraz postawić! Dodatkowym walorem ostrego cięcia jest oszczędność czasu i pieniędzy. Suszenie i nadawanie kształtu fryzurze nie wymagają czasu.
Do sprawnego ułożenia włosów potrzebujesz zaledwie kilku kosmetyków!

Twoje włosy tak jak lubisz!

Nic co piękne, nie trwa jednak wiecznie, a bad hair day nie zna litości! Dopada także posiadaczy krótkich włosów. Problemy z utrwaleniem, objętością czy uzyskaniem odpowiedniego
efektu... Znasz to? Właśnie wtedy, gdy Twoje włosy nie układają się tak, jak sobie życzysz, sięgnij po kosmetyki marki Bed Head. Z nimi Twój bad hair day właśnie się skończył. Falowane, proste czy mocno poskręcane - wszystkie rodzaje włosów poddadzą się gamie dedykowanej miłośnikom krótkich fryzur.

Dla podkreślenia Twojego strzyżenia

Marka Bed Head z dumą prezentuje kosmetyki, którą pokochają krótkie oraz półdługie włosy! Ich funkcje wzajemnie się uzupełniają. Łącz, stosuj oddzielnie, testuj, układaj
i osiągaj spektakularne efekty!

Kłopot z brakiem gładkości? Najbardziej niesforne kosmyki wygładzi Wax Stick. Wosk pszczeli w sztyfcie idealnie dyscyplinuje, dodaje tekstury, a zarazem utrwala krótkie włosy na długie godziny! Stylizacja jest gładka i półmatowa, o lekkopotarganym efekcie.

 

Potrzeba megautrwalenia? Robi się. Najmocniejszy kosmetyk w gamie, Hard Head Mohawk Gel usztywni najoporniejsze irokezy i szpikulce. Przyda się także podczas stylizacji włosów mało podatnych na układanie. Dodatkowo nawilża, nabłyszcza oraz chroni pasma przed promieniowaniem słonecznym.                 
 

Na problemy z teksturą – dwa rodzaje giętkiej gumy o recepturze odpowiadającej potrzebom krótkich i półdługich włosów. Manipulator oraz Manipulator Matte (o matowym wykończeniu) zmanipulują Twoją fryzurę wedle potrzeb – stworzą „artystyczny bałagan” lub pomogą w wygnieceniu loków.  


Jeszcze więcej tekstury? Nie ma sprawy. Z pomocą nadchodzi pasta teksturyzująca Hard to get. Kosmetyk rozdziela i utrwala pasma w giętki sposób, pozostawia półmatowy efekt. Dzięki zawartości naturalnych składników - rumianku, rozmarynu i mleka sojowego, stylizacja z Hard to get to także przyjemna pielęgnacja.

 


Więcej szczegółów na www.waybeauty.pl

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.