Uroda - Porady - Porady

Dietetycyonline.pl >> Uroda - Porady - Porady >> Know-how marki St. Moriz: szybkie i trwałe opalanie

Know-how marki St. Moriz: szybkie i trwałe opalanie

Wtorek, 17.03.2015 | Autor: Katarzyna Kamińska | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Uroda - Porady - Porady
Know-how marki St. Moriz: szybkie i trwałe opalanie

Chcesz przez cały rok cieszyć się pięknie opaloną, złocistą skórą? Gdy nie ma słońca to trochę trudne, ale nie niemożliwe. Warto pomyśleć o użyciu samoopalacza – marka St. Moriz przygotowała instrukcję obsługi, która pozwoli osiągnąć idealną opaleniznę bez smug i zacieków.
 

Przygotowanie skóry z użyciem peelingu to klucz do uzyskania idealnej, jednolitej opalenizny. Usuwa martwy naskórek i wygładza skórę. Regularne stosowanie przedłuży trwałość opalenizny.

ST. MORIZ PEELING DO CIAŁA
Cena: 29 zł/75 ml/www.stmoriz.pl
Sposób użycia: Rozprowadź na zwilżonej wcześniej skórze i masuj delikatnie okrężnymi ruchami. Zmyj wodą, osusz skórę oraz zadbaj o nawilżenie szczególnie suchych partii ciała (kolana, łokcie, stopy). Nie nakładaj na podrażnioną lub uszkodzona skórę.

Twoja skóra jest gotowa do nałożenia samoopalacza. Osobom, które nie mają wprawy w nakładaniu produktów brązujących polecamy kosmetyk o konsystencji musu w średnim odcieniu. Mus łatwo się rozprowadza i nie pozostawia smug. Jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Od razu po nałożeniu nadaje skórze opalony odcień, co ułatwia sprawdzenie, czy wszystkie części ciała są równomiernie posmarowane. Trwała i naturalnie wyglądająca opalenizna o słonecznym, złocistym odcieniu rozwija się kilka godzin. Wskazówka: do aplikacji warto użyć rękawicy ze specjalną powłoką, która ochroni dłonie przed zabrudzeniem.
 

ST. MORIZ EKSPRESOWY MUS SAMOOPALAJĄCY
Cena: 55 zł/200 ml/www.stmoriz.pl
ST. MORIZ RĘKAWICA DO APLIKACJI Cena: 31 zł/www.stmoriz.pl
Sposób użycia: Wstrząśnij przed użyciem. Nakładaj niewielkie ilości produktu małymi, okrężnymi ruchami na poszczególne partie ciała i twarzy. Łokcie i kolana smaruj w pozycji zgięcia, dzięki czemu nie będą różniły się odcieniem od reszty ciała Odczekaj kilka minut przed nałożeniem ubrania. Upewnij się, że skóra jest całkowicie sucha, jeśli nie nadmiar usuń przykładając ciemny ręcznik. Po aplikacji przez 4-6 godzin nie zażywaj kąpieli i nie stosuj antyperspirantu.

 

Nawet najlepsze samoopalacze nie zagwarantują trwałości opalenizny, jeśli nie będziesz pamiętać o regularnym nawilżaniu skóry. Codzienne stosowanie balsamu/mleczka/masła do ciała odpowiedniego do Twojej skóry przedłuży efekt i pozwoli dłużej cieszyć się pięknie opaloną skórą.

 

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.