Uroda - Porady - Porady

Dietetycyonline.pl >> Uroda - Porady - Porady >> OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA POŁĄCZONA Z PIELĘGNACJĄ PRZECIWTRĄDZIKOWĄ

OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA POŁĄCZONA Z PIELĘGNACJĄ PRZECIWTRĄDZIKOWĄ

Czwartek, 12.03.2015 | Autor: Emilaia Poszwa | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Uroda - Porady - Porady
OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA POŁĄCZONA Z PIELĘGNACJĄ PRZECIWTRĄDZIKOWĄ

Ochrona przeciwsłoneczna powinna skutecznie zabezpieczać przed promieniowaniem UV, być fotostabilna oraz wodoodporna. Dotychczas jednak produkty, które dobrze radziły sobie z ochroną przed słońcem, pod kątem kosmetycznym pozostawiały wiele do życzenia – bieliły skórę, były lepkie i ciężko się wchłaniały. Na szczęście to się zmieniło!

 

Sukces i tajemnica skuteczności nowej formuły Emulsji Cleanance SPF 50+ polega na synergicznym połączeniu skutecznej, fotostabilnej i wodoodpornej ochrony przeciwsłonecznej, z kompleksową pielęgnacją skóry trądzikowej i tłustej. Emulsja wyposażona w ekskluzywny i innowacyjny system filtrów, doskonale zabezpiecza skórę przez promieniowaniem UV. Natomiast trzykrotnie wyższe (w stosunku do Emulsji Cleanance SPF 30) stężenie składników seboregulujących i matujących, gwarantuje jeszcze skuteczniejszą pielęgnację przeciwtrądzikową. Dzięki zawartości Pre-tokoferylu, silnego antyoksydanta, chroni przed działaniem wolnych rodników i zapobiega uszkodzeniom DNA komórkowego. Zawarta w formule emulsji Woda Termalna Avène skutecznie koi i łagodzi podrażnienia, występujące wyjątkowo często, nawet przy krótkiej ekspozycji na słońce. Formuła nie zawiera parabenów ani alkoholu. Produkt może być stosowany samodzielnie lub jako baza pod makijaż.

SKUTECZNA OCHRONA I NAJWYŻSZA TOLERANCJA
Opatentowany kompleks fotoochronny Avène: Tinosorb M, Tinosorb S, Uvasorb HEB, Parsol 1789. Innowacja polega na zapewnieniu bardzo szerokiego spektrum ochrony przed UVA i UVB oraz fotostabilności, przy jednoczesnej redukcji zarówno ilości jak
i stężenia filtrów. Cel, w postaci skutecznej fotoprotekcji oraz jeszcze wyższej tolerancji, przez każdy rodzaj skóry wrażliwej, został osiągnięty.

ZOPTYMALIZOWANE DZIAŁANIE PRZECIWTRĄDZIKOWE:
Trzykrotnie zwiększono stężenie Monolaurynianu, stosowanego w całej gamie Cleanance, składnika aktywnego, który skutecznie rozwiązuje problem nadmiernego wydzielania sebum. Trzy razy więcej jest także pudrów matujących, tak aby Emulsja Cleanance SPF 50+ długotrwale matowiła skórę. Glukonian cynku działa przeciwzapalnie, a Woda Termalna Avène koi i łagodzi podrażnienia.

SPEKTAKULARNIE WYSOKA FOTOSTABILNOŚĆ - 90%
Dzięki zastosowaniu Parsolu 1789, składniki aktywne zawarte w emulsji nie rozpadają się pod wpływem promieniowania UV.

OCHRONA ANTYOKSYDACYJNA
Pre-tokoferyl chroni przed działaniem wolnych rodników, zapobiega uszkodzeniom DNA komórkowego, zapewnia pośrednią ochronę przeciwsłoneczną,
sprzyja regeneracji komórek i zachowaniu dobrego stanu skóry.

UDOSKONALONA KONSYSTENCJA I WALORY KOSMETYCZNE:
Emulsja tuż po nałożeniu na skórę staje się przeźroczysta i nie pozostawia białego nalotu (dzięki eliminacji dwutlenku tytanu). Nie powoduje uczucia lepkości i doskonale się wchłania.

CLEANANCE EMULSJA SPF 50+
POJEMNOŚĆ: 50 ML, CENA OKOŁO: 75.00 PLN

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.