Ciekawostki

Dietetycyonline.pl >> Ciekawostki >> Baby-shower jaki wybrać prezent?

Baby-shower jaki wybrać prezent?

Poniedziałek, 16.02.2015 | Autor: Pawłowska Katarzyna | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Ciekawostki
Diety - Baby-shower  jaki wybrać prezent?

Baby- shower bez prezentu? Niemożliwe! Podarunki dla przyszłej mamy są nie tylko przyjemną, ale zwyczajnie i ważną częścią imprezy. Najlepiej sprawdzą się te, które są i funkcjonalne, i estetyczne. Takie, których nigdy nie jest za wiele i przydadzą się zawsze- nawet wtedy, gdy się zdublują.

Dobry wybór
Szukając prezentu dla przyszłej mamy, warto zadać sobie pytanie: co naprawdę przyda się w opiece nad maluszkiem? W morzu podarunkowych możliwości, jest jeden pewniak. To produkt wielofunkcyjny- kocyk rożek Kalamati ze sklepu www.babymama.pl Nie dość, że bardzo praktyczny, to jeszcze świetnie się prezentuje. Bardzo dobry design, najwyższej klasy materiały- oto, co wyróżnia produkty marki Kalamati. Podarowując przyszłej mamie jeden z kocyków- rożków Kalamati właśnie, możesz więc mieć absolutną pewność, że dałaś jej to, co najlepsze. Ten dwustronny kocyk i rożek w jednym jest niezwykle miękki w dotyku, bezpieczny dla wrażliwej i delikatnej skóry dziecka. Przydaje się w pierwszych tygodniach życia noworodka- gdy dziecko uczy się funkcjonowania w nowej, pozabrzuszkowej rzeczywistości (szczelne otulenie malucha sprawia, że noworodek czuje się jak w brzuchu mamy i poprzez to szybciej się adaptuje), i potem- gdy maluch urośnie, a rożek ustępuje miejsca kocykowi.

Prezent na medal
Kocyk rożek Kalamati ma wiele zalet. Jest nie tylko przyjemny w dotyku, ciepły i przytulny, ale jednocześnie bardzo lekki- to zasługa antyalergicznego wypełnienia wykonanego z włókniny silikonowej. Kocyk sprawdza się o każdej porze roku, zapewniając dziecku najlepsze warunki do snu i wypoczynku. Dzięki temu, że jest oryginalnie pakowany w firmową, płócienną torbę z logo producenta, świetnie nadaje się na baby- showerowy prezent.

Baby- showerowe niezbędniki
Są takie rzeczy, bez których żadna impreza baby- shower odbyć się nie może. Garść podarunków, pyszny tort, gry i zabawy mające przygotować przyszłą mamę do udanego debiutu w życiowej roli- to absolutna podstawa. A to wszystko po to, by ciężarna poczuła się wyjątkowo- jak na królową balu przystało.

Więcej informacji o kocyku rożku Kalamati rodzice znajdą na www.babymama.pl

Rożek kocyk Szachownica Kalamati- cena 139,00zł


 

Rożek kocyk Diamenty Kalamati- cena 139,00 zł


 

Rożek kocyk Komiks Kalamati- cena 139,00 zł


 

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.