Uroda - Porady - Porady

Dietetycyonline.pl >> Uroda - Porady - Porady >> NATYCHMIASTOWY EFEKT I TRWAŁA OPALENIZNA W JEDNYM PRODUKCIE

NATYCHMIASTOWY EFEKT I TRWAŁA OPALENIZNA W JEDNYM PRODUKCIE

Piątek, 09.01.2015 | Autor: Emilaia Poszwa | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Uroda - Porady - Porady
NATYCHMIASTOWY EFEKT  I TRWAŁA OPALENIZNA W JEDNYM PRODUKCIE

ST.MORIZ TO MARKA, KTÓRA Z MYŚLĄ, O PIĘKNYM I KUSZĄCYM CIELE WYCHODZI NA PRZEKÓR POGODZIE I POROM ROKU. OFERUJĄC PROFESJONALNE, EKSPRESOWE PRODUKTY SAMOOPALAJĄCE I BRĄZUJĄCE, O REWOLUCYJNYM ZASTOSOWANIU, ZAPEWNIA
KOMFORT IDEALNIE OPALONEJ SKÓRY PRZEZ CAŁY ROK!

ST.MORIZ TO WACHLARZ RÓŻNORODNYCH PRODUKTÓW, WŚRÓD KTÓRYCH KAŻDY ZNAJDZIE SWÓJ IDEAŁ. BEZ RYZYKA POPARZEŃ I CHORÓB SKÓRY.
 

NOWOŚĆ NATYCHMIASTOWY EFEKT I TRWAŁA OPALENIZNA W JEDNYM PRODUKCIE?
WWW.STMORIZ.PL

INSTANT SELF TANNING MOUSSE/
EKSPRESOWY MUS SAMOOPALAJĄCY
CENA OKOŁO: 55.00 ZŁ/200 ml

To najłatwiejszy w stosowaniu produkt samoopalający. Konsystencja musu sprawia, że równomierne rozprowadzenie - bez ryzyka smug, zacieków
i plam - jest dziecinnie proste, nawet dla mało wprawionych osób. Dzięki kombinacji klasycznego samoopalacza i bronzera wash off, efekt opalonej skóry jest widoczny od razu i na długo. Trwała opalenizna rozwija się w ciągu kilku godzin od aplikacji. Mus jest dostępny w jaśniejszym lub ciemniejszym kolorze, o bardzo naturalnym, oliwkowym odcieniu.

NATYCHMIASTOWY KOLOR I EFEKT TRWAŁEJ OPALENIZNY W JEDNYM!

Efekt jest spektakularny! Dlaczego? Ekspresowe samoopalacze ST. MORIZ są rewolucyjnym połączeniem dwóch produktów – klasycznego samoopalacza i produktu typu wash off.
Od razu po nałożeniu dają efekt naturalnie wyglądającej opalenizny, a jednocześnie działają samoopalająco. Ekspresowy kolor po kilku godzinach lub na koniec dnia można swobodnie zmyć, a skóra jest już widocznie opalona, gdyż trwała opalenizna rozwinęła się w ciągu kilku godzin, od aplikacji.
 

WSKAZÓWKI JAK STOSOWAĆ:

Produkty najlepiej nakładać na nawilżoną i całkowicie suchą skórę za pomocą specjalnej rękawicy. Wszelkiego rodzaju blizny, zadrapania
i uszkodzenia naskórka najlepiej zabezpieczyć wazeliną, żeby uniknąć powstania ciemniejszych plam. Łokcie i kolana smarujemy w pozycji zgięcia – produkt nie gromadzi się wtedy w tych miejscach w większej ilości i nie są one ciemniejsze. W przypadku jasnych ubrań należy zaczekać do całkowitego wchłonięcia i wyschnięcia produktu. Ewentualne zabrudzenia idealnie się dopierają.


 

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.