Przepisy czytelników

Dietetycyonline.pl >> Przepisy czytelników >> Odrobina słodkości w najwyższej jakości – mini wersja szwajcarskiej czekolady Toblerone

Odrobina słodkości w najwyższej jakości – mini wersja szwajcarskiej czekolady Toblerone

Środa, 07.01.2015 | Autor: Katarzyna Korek | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Przepisy czytelników
Diety - Odrobina słodkości w najwyższej jakości – mini wersja szwajcarskiej czekolady Toblerone

Subtelny smak mlecznej czekolady, wyraźna nuta miodu i migdałowego nugatu, to dla wielu z nas cudowny smak wspomnień z dzieciństwa. Kiedy to z niecierpliwością oczekiwało się na sprowadzane z zagranicznych podróży opakowania pysznej czekolady Toblerone. Dziś te szwajcarskie czekoladki możemy bez trudu kupić w naszym kraju, w różnych rozmiarach
i wariantach smakowych. Dzięki wersji mini, możemy dzielić się ich niezwykłym smakiem obdarowując bliskich słodkim upominkiem, który i oni będą kiedyś wspominać z sentymentem.
 

Sekretny smak
Co sprawia, że Toblerone posiada niepowtarzalny smak, który możemy bez trudu odróżnić od pozostałych czekolad? Sekret tkwi w doskonałej precyzji i mistrzowskim wyważeniu smaków, dzięki którym te słodkości od ponad 100 lat stanowią prawdziwe dziedzictwo szwajcarskiej tradycji czekoladowej. Toblerone łączy w sobie najwyższej jakości składniki: alpejskie mleko, kakao i nugat torrone – to właśnie stąd nazwa marki:
Tobler – nazwisko twórcy + torrone. Stworzona
z pasją tajemna receptura, na której podstawie odbywa się proces produkcji została opatentowana w szwajcarskim Bernie. Tym co nadaje tej szwajcarskiej czekoladzie charakteru jest również kształt małych trójkątów, zainspirowany alpejskim szczytem Matterhorn. Czekolady Toblerone dostępne są w formatach 35 g, 50 g, 100 g, a także w rodzinnej wersji mini w zbiorowym opakowaniu 200g, dzięki której możemy podzielić się czekoladową przyjemnością z innymi.


Małe, słodkie szczęście
Czekoladki Toblerone to nie tylko doskonały, niepowtarzalny smak ale prawdziwa dawka energii pobudzająca organizm do działania. Czekolada pobudza bowiem wytwarzanie się w naszym organizmie endorfin, które poprawiają samopoczucie, rozjaśniają umysł i zmniejszają negatywny wpływ stresu. Właśnie dlatego czekoladki Toblerone będą doskonałą słodką i zdrową przekąską zarówno dla dzieci jak też dorosłych. Mini Toblerone doskonale sprawdzi się również w formie małego, ale niezapomnianego upominku na wyjątkowe okazje, jak Walentynki, urodziny i innego rodzaju świąteczne dni. Nie ma bowiem nic piękniejszego niż ofiarować komuś bliskiemu odrobinę szczęścia i słodyczy.
Sekret popularności niezwykłej czekolady Toblerone tkwi w jej niepowtarzalnym smaku. Twórca włożył w opracowanie jej niepowtarzalnej receptury całe serce i wierzył, że tak jak i on Toblerone pokochają miłośnicy czekolady na całym świecie.

Po więcej informacji i inspirujących przepisów zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

Toblerone Mini
Waga: 200g
Cena rekomendowana: 13,99 zł

 

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.