Diety - Diety odchudzające

Dietetycyonline.pl >> Diety - Diety odchudzające >> Jednodniowa dieta warzywno - owocowa

Jednodniowa dieta warzywno - owocowa

Piątek, 01.12.2017 | Autor: k.piotrowska | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Diety - Diety odchudzające
Jednodniowa dieta warzywno - owocowa

Wszyscy wiedzą, że świeże owoce i warzywa to najlepsze i najsmaczniejsze źródło witamin. Dobre na przemianę materii - dzięki dużej zawartości błonnika, bogate w witaminę A wspomagającą odporność, B odpowiedzialną za prawidłowe funkcjonowanie systemu nerwowego a także wielu innych, są  podstawowym składnikiem wielu diet oczyszczających.

Im więcej, tym lepiej – surowych warzyw i owoców możesz jeść do woli. Na najbliższym targu, kup 3 kilo sezonowych owoców i warzyw, omijając stoiska z awokado i mango które zawierają zbyt dużo kalorii. Jeśli czujesz potrzebę zjedzenia ciepłego posiłku po prostu podduś warzywa w bulionie.

Na śniadanie : Kawałki warzyw z dipem (około 200 g jogurtu naturalnego z ziołami i majerankiem, najlepiej bez soli)

Na obiad: Wspomniany wcześniej bulion z warzywami, lub sałatka, do koloru do wyboru możesz też dodać nawet odrobinę ziaren słonecznika i łyżeczkę oliwy.

Na kolację: Sałatka owocowo warzywna z np. ogórków, pomidorów marchewki, kiełków, brzoskwiń i jabłek. Nie zaszkodzą też kiełki i delikatny dressing na bazie octu.

Między posiłkami: Podgryzaj pokrojone pałeczki pora lub marchwi.

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.